JONAS BOHLIN "Skeppsholmen", karmstol, Jonas Bohlin Design AB 2000, prototyp, gråpatinerat stål, klädd i rött läder, armstöd med trästav lindad med läder, signerad J Bohlin, höjd 80 cm; smärre slitage PROVENIENS: Hommage à Jonas Bohlin Stockholms Auktionsverk 2003