JOAN MIRO 1893-1983 Joan Miró Fotoscop Färglitografi tryckt på japanpapper, 1974, signerad och numrerad Miró XXIX/XL. Editerad av Galerie Börjeson, Malmö. I. 21 x 39 cm S. 35 x 52 cm Colour lithograph printed on Japon, 1974, signed and numbered. In good condiiton. LITTERATUR Cramer 210, Mourlot 939