Jerzy Flisak (1930 Warszawa - 2008 Warszawa) "Czy Waćpan jeszcze podczaszy czy już podstoli?" akwarela, tusz lawowany/papier, 37,4 x 30,5 cm (arkusz) sygnowany monogramem wiązanym p.d.: 'JF' Estimate: 1 500 - 2 000 PLN PLN EUR GBP USD 344 - 458 EUR Exhibited - Międzynarodowa wystawa SATYRYKON, Muzeum Karykatury im. Eryka Lipińskiego, Warszawa, 2001 Literature - Jerzy Flisak 50-lecie twórczości, Warszawa, 2000 (il.) - Teresa Jabłońska, Dawne zastawy stołowe, Warszawa, 2008, s. 63 (il.) Additional Charge Details - Do kwoty wylicytowanej doliczana jest opłata aukcyjna. Stanowi ona część końcowej ceny obiektu i wynosi 18%. - Do kwoty wylicytowanej doliczona zostanie opłata z tytułu "droit de suite". Dla ceny wylicytowanej o równowartości do 50 000 EUR stawka opłaty wynosi 5%. Opłata ustalana jest przy zastosowaniu średniego kursu euro ogłoszonego przez NBP w dniu poprzedzającym dzień aukcji. Bidding form Register for an auction Ask about lot ID: 70645 Download bidding form Print item sheet Lot number Set for gourmet 17 September 2019, 19