(1) Jerry N. Uelsmann. Twenty-five years: a retrospective (1982). Met ingelegd kaartje met gesigneerde opdracht in pen aan Claudine en Jean-Pierre [Sudre] en "Peter Bunnell will be sending you a copy of my new book "Silver meditations"" [toen al niet nieuw meer, zie (2)]. (2) Silver meditations. Introduction by Peter C. Bunnell (1975). Met ex libris van Jean-Pierre Sudre op binnenzijde voorplat en met gesigneerde opdracht door Uelsmann en Bunnell aan Sudre op de titelpagina. En met 3 soortgelijke, 2x met gesigneerde opdrachten door Uelsmann aan Claudine en Jean-Pierre Sudre en 1x alleen aan Claudine, en nog een werk zonder opdracht. (totaal 6)