Lithografie, 63,5 x 51 cm., gesign. "Segui". Nr. 122/190 + Eduard Flor. Ammoniet, linosnede + R. Lucassen. Een gezellig hoekje. Litho + 6 andere uit dezelfde reeks. Alle genumm. 122/190 en gesigneerd in potlood. (totaal 9)