54 x 78 cm. + Jacqueline de Jong Kleurenlithografie + Hannes Postma Ets + Ko Oosterkerk, Eduard Flor, Jan Voss Martin Engelman en 4 andere. Alle uit de reeks "Prent 190", genummerd 122 en gesigneerd in potlood. (totaal 11)