Auktionsarchiv: Los-Nr. 1823

Daniel Sciora (1945). "10 Chansons de J. Brel".

Auction 04.12.2019
04.12.2019
Schätzpreis
100 € - 200 €
ca. 110 $ - 221 $
Zuschlagspreis:
100 €
ca. 110 $
Auktionsarchiv: Los-Nr. 1823

Auction 04.12.2019
04.12.2019
Schätzpreis
100 € - 200 €
ca. 110 $ - 221 $
Zuschlagspreis:
100 €
ca. 110 $

Serie van 10 kleurenlitho's, ca. 1979, alle 38 x 54 cm. (papierformaat), alle getiteld, gesigneerd en "e.a." in potlood en met bovenhoeken gemonteerd op dragers, met geplastificeerd biografietje met foto van de kunstenaar en (ook geplastificeerd) de 10 liedteksten van Brel op 5 bladen, samen los in de oorspronkelijke linnen portfolio met titeletiket en portret van Jacques Brel op binnenzijde voorplat, groot folio formaat. In 1979 verscheen een gelimiteerde groot 4to-uitgave van het verzameld werk van Brel met illustraties van Sciora en van Philippe Moretti. Onze map bevat de illustraties van Sciora voor die uitgave in hun oorspronkelijke, ongevouwen vorm afgedrukt door de kunstenaar zelf. (totaal 10 in map)

Auktionsarchiv: Los-Nr. 1823
04.12.2019
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Niederlande
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138

Auktionsarchiv: Los-Nr. 1823
04.12.2019
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Niederlande
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138