Serie van 10 kleurenlitho's, ca. 1979, alle 38 x 54 cm. (papierformaat), alle getiteld, gesigneerd en "e.a." in potlood en met bovenhoeken gemonteerd op dragers, met geplastificeerd biografietje met foto van de kunstenaar en (ook geplastificeerd) de 10 liedteksten van Brel op 5 bladen, samen los in de oorspronkelijke linnen portfolio met titeletiket en portret van Jacques Brel op binnenzijde voorplat, groot folio formaat. In 1979 verscheen een gelimiteerde groot 4to-uitgave van het verzameld werk van Brel met illustraties van Sciora en van Philippe Moretti. Onze map bevat de illustraties van Sciora voor die uitgave in hun oorspronkelijke, ongevouwen vorm afgedrukt door de kunstenaar zelf. (totaal 10 in map)