Jean Claude NOVARO (1943-2015)
Glass vase internally decorated with red and blue inclusions in different shades, signed Jean-Claude Novaro and dated 1993.
Vaas versierd met rode en blauwe insluitsels in verschillende tinten, gesigneerd Jean-Claude Novaro en gedateerd 1993.
Dimensions:
20 x 25 x 17 cm
Dimensions:
20 x 25 x 17 cm