Spojrzenie do wnętrza siebie, 2015
olej, płótno, 60 x 90 cm, sygnowany p.d.: 'JJ2015' oraz opisany na odwrocie: 'JJ | JAROSŁAW | JAŚNIKOWSK | "SPOJRZENIE DO WNĘTRZA SIEBIE" | LEGNICA 02.11.2015 | NR-641' oraz pieczęć autorska