(1) (Landschap met boom en boerderij, "opgezogen" in de linker benedenhoek). Tekening in pen en inkt, aquarel en gouache, 17,5 x 26,5 cm, in pen gesigneerd r.o., met bovenmarge opgezet op karton. (2) (Vervormd interieur). Gouache, 11,5 x 24,5 cm, in pen gesigneerd r.o., met bovenmarge opgezet op karton. (3) "Finale "Mexicaanse serenade". Revue "Amsterdam Follies"". Aquarel en gouache, 12,5 x 21,5 cm, in pen gesigneerd r.o., met bovenmarge opgezet op karton, getiteld op drager in de benedenhoeken. (totaal 3)