(f. 1943), Sverige
Färglitografier, 2 st, Stolar, Signerad, numrerad 17/190 och 18/190, Färglitografi. Bladets mått: 20x57, resp. 26x18 cm, yttermått inklusive ram: 28x22 cm
(f. 1943), Sverige