Objektsbeskrivning HERTHA HILLFON 1921-2013 Sökaren - Mask Signerad och numrerad Hertha Hillfon 1/3, 1990-tal, gjutarmärkt G. Pettersson fud. Relief i mörkpatinerad brons, höjd 85 cm. "Sökaren" utförd i keramik finns i skulpturparken Polstjärnan i Hällefors, Västmanland