Henryk Hayden (1883 Warszawa - 1970 Paryż) Martwa natura z ciastkami, 1954 r. olej/sklejka, 38 x 46 cm sygnowany i datowany l.d.: ‘Hayden | 54’ Estimate: 26 000 - 35 000 PLN PLN EUR GBP USD 5 954 - 8 015 EUR Additional Charge Details - Do kwoty wylicytowanej doliczana jest opłata aukcyjna. Stanowi ona część końcowej ceny obiektu i wynosi 18%. - Do kwoty wylicytowanej doliczona zostanie opłata z tytułu "droit de suite". Dla ceny wylicytowanej o równowartości do 50 000 EUR stawka opłaty wynosi 5%. Opłata ustalana jest przy zastosowaniu średniego kursu euro ogłoszonego przez NBP w dniu poprzedzającym dzień aukcji. Bidding form Register for an auction Ask about lot ID: 72993 Download bidding form Print item sheet Lot number Set for gourmet 17 September 2019, 19