Paars geglazuurd met koperen deksel en bloemornament. Hierbij baluster vaasje met blauwe glazuur, gedateerd '46. Beide gemerkt HH KO. h. 9 cm Provenance: Uit de nalatenschap van een orthopedagoog. [2]