onder bevel van den Luitenant ter zee 1e klasse H.G. Hildebrandt, op de Noordkust van Atjeh, 1885. Het schip op den achtergrond is Ze.Ms. schroefstoomschip 1e klasse Koningin Emma der Nederlanden voerende den standaard van den kapitein ter zee C.H. Bogaert, commandant van de scheepsmacht ter kuste van Atjeh." Gouache, 14,5 x 33,5 cm., in contemporaine lijst zonder glas met het originele titeletiket op keerzijde (iets roestvlekkig).