Veelkleurig borduursel, 41,5 x 39 cm., gesigneerd "J.F. Ogreen" en gedateerd 1853 in de techniek, ingelijst. Het schip is uitgerust met zeilen en een stoom-motor met schoepenraderen, het heeft twee keer de Engelse vlag met een rood kruis op een witte achtergrond in de masten.