G. Stevens. 20e Eeuw. Waarschijnlijk export schuilnaam van C.A.V. Diggelen, 1921-1989. 'Strandgezicht met strandjutters en schelpenvissers'. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 70 cm. In goede staat.