FRANZ WEST1947 - 2012HAUS LANGE LAMPE signed Franz West & Memphis and numbered no. 124bronzeExecuted in 1991.113 x 147 cm; 44 1/2 x 57 7/8 in.[signé Franz West & Memphis et numéroté no. 124 bronze Exécuté en 1991.]