'Witte Lanooypot met witte rozen'. Gesigneerd en gedateerd '25 r.o. Herkomt: kunsthandel Huinck & Scherjon, Amsterdam. Meerdere tentoonstell... lees volledige titel 'Witte Lanooypot met witte rozen'. Gesigneerd en gedateerd '25 r.o. Herkomt: kunsthandel Huinck & Scherjon, Amsterdam. Meerdere tentoonstellingsetiketten van het Groninger Museum, Stedelijk Museum de Lakenhal en cultureel centrum De Beyerd (Breda) op de achterzijde. Afgebeeld in C. Vogelaar, Floris Verster, Leiden 2002, p. 140, afb. 314 (geannoteerde oeuvrecatalogus naar W. Scherjon, Utrecht 1928). Sluiten Afmeting: Olieverf op doek 51 x 41 cm.