Auktionsarchiv: Los-Nr. 203

Floris Verster (1861-1927)

Schätzpreis
2.000 € - 4.000 €
ca. 2.233 $ - 4.466 $
Zuschlagspreis:
Auktionsarchiv: Los-Nr. 203

Floris Verster (1861-1927)

Schätzpreis
2.000 € - 4.000 €
ca. 2.233 $ - 4.466 $
Zuschlagspreis:

'Boeken'. Gesigneerd en gedateerd '06 r.o. Herkomst: kunsthandel Huinck & Scherjon, Amsterdam onder nummer 655. Tentoongesteld: Stedelijk Mu... lees volledige titel 'Boeken'. Gesigneerd en gedateerd '06 r.o. Herkomst: kunsthandel Huinck & Scherjon, Amsterdam onder nummer 655. Tentoongesteld: Stedelijk Museum de Lakenhal, Leiden (tent. nr. 87, 1986). Afgebeeld in C. Vogelaar, Floris Verster, Leiden 2002, p. 124, afb. 158 (geannoteerde catalogus naar W. Scherjon, Utrecht 1928). Sluiten Afmeting: Olieverf op papier 33,5 x 45 cm.

Auktionsarchiv: Los-Nr. 203
21.05.2019
Vendu Rotterdam
Kipstraat 54
3011 RT Rotterdam
Niederlande
info@vendurotterdam.nl
+31 (10) 411 85 44

Auktionsarchiv: Los-Nr. 203
21.05.2019
Vendu Rotterdam
Kipstraat 54
3011 RT Rotterdam
Niederlande
info@vendurotterdam.nl
+31 (10) 411 85 44