'Boeken'. Gesigneerd en gedateerd '06 r.o. Herkomst: kunsthandel Huinck & Scherjon, Amsterdam onder nummer 655. Tentoongesteld: Stedelijk Mu... lees volledige titel 'Boeken'. Gesigneerd en gedateerd '06 r.o. Herkomst: kunsthandel Huinck & Scherjon, Amsterdam onder nummer 655. Tentoongesteld: Stedelijk Museum de Lakenhal, Leiden (tent. nr. 87, 1986). Afgebeeld in C. Vogelaar, Floris Verster, Leiden 2002, p. 124, afb. 158 (geannoteerde catalogus naar W. Scherjon, Utrecht 1928). Sluiten Afmeting: Olieverf op papier 33,5 x 45 cm.