FERNANDEZ ARMAN Frankrike 1928-2005 Statue of Liberty Signerad och numrerad Arman 96/150. Grönpatinerad brons, höjd 75 cm, inklusive sockel 80 cm. Signed and numbered. Patinated bronze.