Auktionsarchiv: Los-Nr. 108

Europese School (ca. 1600), ‘Het

Schätzpreis
2.000 € - 3.000 €
ca. 2.366 $ - 3.550 $
Zuschlagspreis:
Auktionsarchiv: Los-Nr. 108

Schätzpreis
2.000 € - 3.000 €
ca. 2.366 $ - 3.550 $
Zuschlagspreis:

Europese School (ca. 1600), ‘Het Martelaarschap van Catharina van Alexandrië’, gemonogrammeerd l.o. (onder de voet), koper. Afm. 51 x 35 cm. Oude douanestempels verso en op lijst. Bij het RKD is dit werk te vinden bij documentatie over Hans Leu II, maar door voortschrijdend inzicht is deze toeschrijving vermoedelijk onjuist. Dit kavel wordt geveild ten bate van de Vereniging Rembrandt.

Auktionsarchiv: Los-Nr. 108
05.12.2017
Zeeuws Veilinghuis
Kleverskerkseweg 53c
4338 PB Middelburg
Niederlande
info@zeeuwsveilinghuis.nl
+31 (0)118 650680

Auktionsarchiv: Los-Nr. 108
05.12.2017
Zeeuws Veilinghuis
Kleverskerkseweg 53c
4338 PB Middelburg
Niederlande
info@zeeuwsveilinghuis.nl
+31 (0)118 650680