"Thèatre du Gymnase" Gouache og akvarell på papir, 21x33 cm Signert nede til høyre: E. Galien Laloue LITTERATUR Noë Willer: "Eugène Galien Laloue. Le Triomphe de Paris" catalogue raisonné volume I, Paris 1999, motivet avbildet side 138