Frans of Belgisch, 1ste helft 20ste eeuw, grotendeels met kunstenaarsparaaf in potlood, sommige met Franstalige aantekeningen betreffende de kleuring in potlood, diverse formaten (bladmaten 16,5 x 25,5 en 33 x 23 cm.) Inclusief diverse exemplaren van dezelfde ets maar met verschillende kleuring. Zeer waarschijnlijk proeven voor een boek waarin in 18de-eeuwse setting slavernij en erotica worden gecombineerd.