N°4, 1959. Huile sur toile. Cachet de la signature et datée au dos. Olieverf op doek. Stempel van de signature en datum op de achterkant. 100 x 81 cm Provenance/Herkomst: Collection privée/Prive collectie, Belgique. Cornette de Saint Cyr Bruxelles