Engeland, iepenhouten Windsor fauteuil, 19e eeuw, met in de rugleuning gecontourneerde stijl (def.) en beukenhouten spijlen [1] Herkomst: Uit de collectie van een patriciërs familie, Bloemendaal. Zie highlights pagina