Émile Van Damme Sylva (1853-1935) École belge Olieverfschilderij op doek (verdoekt): Koeherderin en haar kudde aan de rand van de zee. Getekend: Van Damme Sylva. (oude restauraties, hoofdzakelijk aan de hemel). Dimensions : 57 x 78 cm