Eikenhouten kast in renaissance-stijl, 19e eeuw, met rechte kap waaronder een fries met gestoken maskers. In het front twee deuren met geëboniseerde cornissing en gestoken engelenkoppen waaronder twee laden. Op bolpoten [1] br. 194, h. 230 en d. 71 cm. Herkomst: Uit de collectie van mr. dr. A.W. Henny (1896-1976)