Een gehamerd bol Art Deco model met koordrand. Bestaande uit een theepot met ebbenhouten greep en dekselknop, melkkannetje, suikerpot en lepelvaasje. Geimporteerd uit Engeland door Fa Hoeting, Amsterdam. Begin 20ste eeuw. Tevens gemerkt met V voor vreemde werken. Z.925. Op ovaal blad, afm: 39 x 29 cm.