Auktionsarchiv: Los-Nr. 389

Een portret van een moeder met twee kinderen, rijkelijk gedecoreerd

Schätzpreis
200 € - 300 €
ca. 238 $ - 357 $
Zuschlagspreis:
Auktionsarchiv: Los-Nr. 389

Schätzpreis
200 € - 300 €
ca. 238 $ - 357 $
Zuschlagspreis:

Een portret van een moeder met twee kinderen, rijkelijk gedecoreerd Portret van een Moeder met twee kinderen, rijkelijk gedecoreerd met fruit en gewaden, Olie op paneel, niet gesigneerd, 18de eeuw, met restauraties. Breedte/diepte: 48cm Hoogte: 58cm

Auktionsarchiv: Los-Nr. 389
11.03.2021
Flanders auctions
Beernemsteenweg 99
8750 Wingene
Belgien
info@flandersauctions.be
+32 50 39 00 84

Auktionsarchiv: Los-Nr. 389
11.03.2021
Flanders auctions
Beernemsteenweg 99
8750 Wingene
Belgien
info@flandersauctions.be
+32 50 39 00 84