Een portret van een moeder met twee kinderen, rijkelijk gedecoreerd Portret van een Moeder met twee kinderen, rijkelijk gedecoreerd met fruit en gewaden, Olie op paneel, niet gesigneerd, 18de eeuw, met restauraties. Breedte/diepte: 48cm Hoogte: 58cm