Een paar Chine de commande wijnkoelers, gedecoreerd met een wapenschild 'Per mare per terras prestomers' en patroon van roze bloemen. De sch... lees volledige titel Een paar Chine de commande wijnkoelers, gedecoreerd met een wapenschild 'Per mare per terras prestomers' en patroon van roze bloemen. De schelpvormige grepen verguld. 18e eeuw. Sluiten Afmeting: Hoogte 21 cm.