Auktionsarchiv: Los-Nr. 4735

Een paar Chine de commande wijnkoelers. 18e eeuw

Schätzpreis
1.000 € - 2.000 €
ca. 1.116 $ - 2.233 $
Zuschlagspreis:
Auktionsarchiv: Los-Nr. 4735

Schätzpreis
1.000 € - 2.000 €
ca. 1.116 $ - 2.233 $
Zuschlagspreis:

Een paar Chine de commande wijnkoelers, gedecoreerd met een wapenschild 'Per mare per terras prestomers' en patroon van roze bloemen. De sch... lees volledige titel Een paar Chine de commande wijnkoelers, gedecoreerd met een wapenschild 'Per mare per terras prestomers' en patroon van roze bloemen. De schelpvormige grepen verguld. 18e eeuw. Sluiten Afmeting: Hoogte 21 cm.

Auktionsarchiv: Los-Nr. 4735
21.05.2019
Vendu Rotterdam
Kipstraat 54
3011 RT Rotterdam
Niederlande
info@vendurotterdam.nl
+31 (10) 411 85 44

Auktionsarchiv: Los-Nr. 4735
21.05.2019
Vendu Rotterdam
Kipstraat 54
3011 RT Rotterdam
Niederlande
info@vendurotterdam.nl
+31 (10) 411 85 44