Auktionsarchiv: Los-Nr. 22758

Duitse school (20e Eeuw) - Kleurenets en zinkografie

Aufrufpreis
5 €
ca. 5 $
Zuschlagspreis:
Auktionsarchiv: Los-Nr. 22758

Aufrufpreis
5 €
ca. 5 $
Zuschlagspreis:

Afmetingen grootste (HxB): 62 x 50 cm

Auktionsarchiv: Los-Nr. 22758
23.01.2022, 19:00
BVA Auctions
Kryptonweg 8
3812 RZ Amersfoort
Niederlande
[email protected]
+31 33 460 0070

Auktionsarchiv: Los-Nr. 22758
23.01.2022, 19:00
BVA Auctions
Kryptonweg 8
3812 RZ Amersfoort
Niederlande
[email protected]
+31 33 460 0070