DE CONINCK, Herman
Antwerpen
HouteKiet
(1988)
In-8°, 63 blz, vierde druk. Met een hs. gesigneerde opdracht aan collega dichter Marko Fondse, gedateerd 8.12.1992. Bijgevoegd: is een originele handgeschreven brief van Herman de Coninck aan Marko Fondse, 3 blz. in blauwe inkt op papier met hoofding van het Nieuw Wereldtijdschrift. Bijgevoegd: id. Zolang er sneeuw ligt. Brugge, Orion, 1978. In-8°, 48 blz, tweede druk. Met een hs. gesigneerde opdracht aan collega dichter Marko Fondse
DE CONINCK, Herman
Antwerpen
HouteKiet
(1988)