DE BENDERE, Robert
Bruxelles
Editions d'art
1933
4°, nombr. ill. en coul. et b/n. Un des 110 ex. num. avec une eau-forte orig. signée en crayon par l'artiste. Couverture d'éditeur. Joint : E. DE BOM - 'Marten Melsen. Oolijk schilder van de boeren uit het polderland'. Brussel, 1942. 4°, tal. ill. in kleur en z/w bt en it. Ex. 17 op naam van A. Goethals en getekend door auteur en kunstenaar. Orig. halflederen band met stofwikkel. + CROQUEZ, Robert - 'Ensor en son temps'. Ostende, Erel, 1970. Met handtekeningen van Rotary leden. Samen: 3 boeken
DE BENDERE, Robert
Bruxelles
Editions d'art
1933