Auktionsarchiv: Los-Nr. 6

Delaunois

Schätzpreis
60 € - 90 €
ca. 73 $ - 110 $
Zuschlagspreis:
Auktionsarchiv: Los-Nr. 6

Delaunois

Schätzpreis
60 € - 90 €
ca. 73 $ - 110 $
Zuschlagspreis:

DE BENDERE, Robert
Bruxelles
Editions d'art
1933
4°, nombr. ill. en coul. et b/n. Un des 110 ex. num. avec une eau-forte orig. signée en crayon par l'artiste. Couverture d'éditeur. Joint : E. DE BOM - 'Marten Melsen. Oolijk schilder van de boeren uit het polderland'. Brussel, 1942. 4°, tal. ill. in kleur en z/w bt en it. Ex. 17 op naam van A. Goethals en getekend door auteur en kunstenaar. Orig. halflederen band met stofwikkel. + CROQUEZ, Robert - 'Ensor en son temps'. Ostende, Erel, 1970. Met handtekeningen van Rotary leden. Samen: 3 boeken

Auktionsarchiv: Los-Nr. 6
16.03.2018
Auctions Van de Wiele
Groeninge 34
8000 Brugge
Belgien
auctions.vandewiele@proximus.be
+32 (0)50 490769
+32 (0)50 346457

DE BENDERE, Robert
Bruxelles
Editions d'art
1933

Auktionsarchiv: Los-Nr. 6
16.03.2018
Auctions Van de Wiele
Groeninge 34
8000 Brugge
Belgien
+32 (0)50 490769
+32 (0)50 346457