DAWID/BJÖRN DAWIDSSON född 1949 Joyce 96 - ur serien Fashion Signerad, daterad och numrerad på baksidan Dawid -98, 2/9. C-print, 44,5 x 34 cm, med ram utförd av konstnären, totalt 61 x 50,5 cm. PROVENIENS: Inköpt direkt från konstnären av nuvarande ägare