DAWID/BJÖRN DAWIDSSON född 1949 1993 ur serien Jobb/work Signerad och daterad Dawid 1993/2011. Pigmentprint, 70 x 100 cm. PROVENIENS Inköpt direkt från konstnären av nuvarande ägare