Cukiernica XIX/XX w. Roman Plewkiewicz & Co, Warszawa mosiądz złocony, szkło, 7,5 x 14 cm na spodzie oznaczenie wytwórni: '1/0 PLEWKIEWICZ | W | WARSZAWIE | M' Estimate: 900 - 1 500 PLN PLN EUR GBP USD 206 - 344 EUR Additional Charge Details - Do kwoty wylicytowanej doliczana jest opłata aukcyjna. Stanowi ona część końcowej ceny obiektu i wynosi 18%. Bidding form Register for an auction Ask about lot ID: 70526 Download bidding form Print item sheet Lot number Set for gourmet 17 September 2019, 19