Cukiernica pocz. XX w. Paryż srebro, szkło, waga: 241 g, próba: '1', 15 x 20 cm, śr.:20 cm na krawędzi znaki złotnicze: francuska punca państwowa, próba srebra, złotnik 'DEBAIN' - Alphonse Debain (czynny 1911-1916) Estimate: 3 000 - 4 000 PLN PLN EUR GBP USD 687 - 916 EUR Additional Charge Details - Do kwoty wylicytowanej doliczana jest opłata aukcyjna. Stanowi ona część końcowej ceny obiektu i wynosi 18%. Bidding form Register for an auction Ask about lot ID: 70068 Download bidding form Print item sheet Lot number Set for gourmet 17 September 2019, 19