CRISTOS GIANAKOS USA född 1934 Big ramp Signerad och daterad C. Gianakos 2.10.82. Trä, metall, 74 x 94 x 30 cm. Signed and dated. Wood, metal. PROVENIENS: Tornberg Gallery, Lund