China, driedelig Chine-de-Commande theeservies, 18e eeuw, met encre de Chine decor van fazanten bij rosformatie, bestaande uit: theepot (tuit flinter), melkkan, theebus (knop hersteld, schilfer) [3] h. 12-14 cm. Herkomst: Uit de nalatenschap van een internationale collectioneur, Hannover