With (hand-)col. lithogr. plates & ills. Various sizes, orig. wrappers. (31x) ¶ I.a.: W.J. VAN ZEGGELEN, “Geschiedenis van Haantje Kukeleku [..]. Tweede Druk” (ca. 1847. With 25 col. lithogr. ills.); G. VAN SANDWIJK, “De liefhebber van spreekwoorden. Een lees- en prentenboek voor de jeugd [..]. [Adapted by J.H. van Dale]” (ca. 1865. With 4 col. lithogr. plates); J.A. VAN DIJK, “Ernst en scherts. Versjes en liedjes voor het Prentenmagazijn van G. van Sandwijk [..]” (ca. 1865. With 4 col. lithogr. plates); P. BEETS, “Hoe doe je dat? Of natuur- en werktuigkundige proeven en goochelstukjes [..]” (ca. 1869. With 4 col. lithogr. plates); “JOHN’S DIORAMA. Den geheelen dag voor alle liefhebbers te bezigtigen tegen 25 cents” (ca. 1868. With 7 handcol. wood-engr. plates); A. VAN DER HOOP “De dierenvriend, in rijmpjes voor jonge kinderen, [..]” (ca. 1860. With 8 col. lithogr. plates dep. 16 ills.); A. VAN DER HOOP “De nieuwe Moeder de Gans en de gouden eieren” (ca. 1857. With 16 col. lithogr. ills.); J. KLAASSEN, “De gebroken brug” (ca. 1865. With 8 col. lithogr. ills.) & “JONGENS EN MEISJES SPELEN [..]” (ca. 1870. With 8 col. lithogr. plates). ¶ All vols. ex bibliotheca Christiaan Kleiss (1924-2015). – Partly with (small) defects and/or traces of use (partly restored).