Canones SS. Apostolorum conciliorum generalium et provincialium, sanctorum Patrum epistolae canonicae [...]. Omnia commentariis amplissimis Theodori Balsamonis [...] explicata, et de graecis conversa Gentiano HERVETO interprete [...]. Paris, Typis Regiis, 1620. Un volume in-folio, mouton retourné aux armes d'un collège de jésuites. Larges manques à la reliure.