Auktionsarchiv: Los-Nr. 538

Schaal

Schätzpreis
5.000 € - 8.000 €
ca. 6.149 $ - 9.839 $
Zuschlagspreis:
Auktionsarchiv: Los-Nr. 538

Schaal

Schätzpreis
5.000 € - 8.000 €
ca. 6.149 $ - 9.839 $
Zuschlagspreis:

BRUGS ZILVER
Meester GB of BG (Bernaert Geeraerts?) 1668. Zilveren schaal (31.5 cm diameter, 403 gram) met brede boord die het ondiepe plat omgeeft, met daarop een plastisch decor gedreven met vier speelse putti te midden van slingerende bloemen. In het midden van het plat werd een opschrift: 'Yoannes + De + h...eer + anno + 1668'. Merken (aan de rand van het plat): gekroonde leeuwenkop (deels uitgesleten), gekroonde b (deels uitgesleten), jaarletter k, letter B waarin kleinere letter G is verstrengeld.

Auktionsarchiv: Los-Nr. 538
16.03.2018
Auctions Van de Wiele
Groeninge 34
8000 Brugge
Belgien
auctions.vandewiele@proximus.be
+32 (0)50 490769
+32 (0)50 346457

BRUGS ZILVER

Auktionsarchiv: Los-Nr. 538
16.03.2018
Auctions Van de Wiele
Groeninge 34
8000 Brugge
Belgien
+32 (0)50 490769
+32 (0)50 346457