Broszka
art déco, l. 20.-30. XX w. złoto p. 0,585, oprawa srebro, m. 5,62 g 7 szt. brylantów w starym szlifie ok. 0,45 ct, SI/I-J, rauty diamentowe łącznie ok. 0,10 ct; dł. 5,4 cm
Broszka