décrite par MM. Chaumeton, Poiret, Chamberet. Peinte par Mme. E. P[anckoucke] et par J. Turpin. Nouvelle publication. Parijs, C.L.F. Panckoucke, 1828-1832, 6 delen, met 360 (incl. 11 bis-nummers) IN KLEUREN GEDRUKTE, stippel-gegraveerde platen voltooid met handkleuring, alle met één of meer begeleidende tekstbladen, contemporain uniform halfleer met vergulde rug, 4to. Een goede set met de volgende kleine gebreken: alle delen min of meer roestvlekkig en hier en daar gebruind; deel 5 met watervlek in de benedenmarge aan het begin; sommige platen verkeerd genummerd maar ingebonden op de juiste plaats; enkele scharnieren iets gespleten (1x wormgaatjes op scharnier). De eerste druk van deze prachtig geïllustreerde flora verscheen in 1814-1820. De genoemde illustratoren Pierre- Jean- François Turpin (1775-1840) en E. Panckoucke (vrouw van de uitgever) waren leerlingen van P.-J. Redouté.