BOONEN, Jac "Hoogovens". S.d Ets, x 44,5 cm; eigenhandig getiteld en gesign. onderaan (vlek in marge). Mooi werk. Indrukwekkende ets van hoogovens met onderaan een blijk van zijn sociale bewogenheid: het uitbeelden van de arbeiders die door de hoogovens opgeslokt worden. Ref. P. Piron, I, blz. : Tongerloo 1911-Borcht-Lombeek tekenaar en graficus, opleiding in Antwerpen o.l.v. J. De Bruycker.