Description: Black forest clock in wood polychrome, painted with portrait officer ca 1830 French comtoise clock Charles X, 8 day work with 3 pointers, repeating striking mechanism ca 1824 Zwarte woud klok en Franse Charles X comtoise klok 19e eeuw Zwarte woud klok in hout polychroom, beschilderd met portret officier ca 1830 Franse comtoise klok Charles X, 8 daags werk met 3 wijzers, repeterend slagwerk ca 1824 Dimensions: 43 x 30 and 40 x 25 cm