Leírás:Bécsi empire pohár Ezüst, 186 g., belül aranyozás nyomaival. Stilizált lábakon álló pohár, palástján poncolt és trasszírozott növényi díszítmény, valamint címerpajzsban 'F.A.' monogram 1813-as évszámmal. Jelzett: Bécs, 1813, Franz Köll (?), ill. 1807-24 közötti bécsi készletpecsét. Neuwirth: P 756. M.: 11,5 cm