Barwy z dna oceanu, 2019
olej, płótno, 80 x 90 cm, sygn. l.d: Bartosz Jancik, opisany na odwrociu: Barwy z dna oceanu | Bartosz Jancik | 2019
Barwy z dna oceanu, 2019