Auktionspreisarchiv

Auktion: Polish Contemporary Art, 14 November 2019, 19
wurde versteigert am: 14. November 2019
Aktuelle Auktionen Auktionspreisarchiv

Bartek Otocki (ur. 1978, Łódź)

Archiv
Aufrufpreis: 4.000 PLN - 6.500 PLN
ca. 1.037 $ - 1.686 $
Zuschlagspreis:  n. a.
Los-Nr. 126, Aufrufe: 18

Bartek Otocki (ur. 1978, Łódź) Z cyklu: Alchemia Iluzji, Bez tytułu akryl/płótno, 120 x 134 cm sygnowany i opisany na blejtramie: 'B. OTOCKI UNTITLED' Estimate: 4 000 - 6 500 PLN PLN EUR GBP USD 935 - 1 520 EUR Additional Charge Details - Do kwoty wylicytowanej doliczana jest opłata aukcyjna. Stanowi ona część końcowej ceny obiektu i wynosi 18%. - Do kwoty wylicytowanej doliczona zostanie opłata z tytułu "droit de suite". Dla ceny wylicytowanej o równowartości do 50 000 EUR stawka opłaty wynosi 5%. Opłata ustalana jest przy zastosowaniu średniego kursu euro ogłoszonego przez NBP w dniu poprzedzającym dzień aukcji. more information About Artist Malarz i fotograf, kurator, juror konkursów malarskich. Autor m.in. cykli prac: „Portrety pamięciowe”, „Alchemia Iluzji”, „Czy jest bezpiecznie/Is it safe?” i „Yang!”. Od 2012 roku prowadzi Pracownię Obrazu na Wydziale Malarstwa i Nowych Mediów Akademii Sztuki w Szczecinie, od 2014 roku pracuje na stanowisku profesora nadzwyczajnego. Bidding form Register for an auction Ask about lot ID: 67581 Download bidding form Print item sheet Lot number Polish Contemporary Art 14 November 2019, 19

Informationen zur Auktion
Auktionshaus: Desa Unicum
Titel: Polish Contemporary Art, 14 November 2019, 19
Auktionsdatum: 14.11.2019
Adresse: Desa Unicum
Piękna 1A
00-477 Warsaw
Polen
[email protected] · +48 (0)22 1636600